Žygimantas

Vardo diena – III.20. Vardo skaičius – 9

Žygimantas – iš liet. “žygiuoti”, “turtas”.
Žygimantai aukšto ūgio vyrai, geros išvaizdos ir turi atletišką figūrą. Tačiau tai tinka tik jų jaunystės laikotarpiui. Vėliau tampa apkūnūs. Jų veide visada spindi gyvenimą mylinčio ir patrauklaus žmogaus šypsena. Plaukai vešlūs, kruntantys ant kaktos. Senatvei artėjant, dažniausiai praplinka.
Žygimantai visą laiką ieško kažko naujo. Startuoja gyvenime tiesiog iš “vystyklų”, iš tos vietos, kur gimė, o finišuoja dažniausiai tolimuose kraštuose, svetimose valstybėse. Tai nenuilstantys žmonės.
Žygimantai amžinai kažkuo užsiėmę, nuolat kažkur skuba, ką nors vaduoja iš bėdos, o jeigu stovi vietoje, tai būtinai draugų rate pasakoja linksmas istorijas.
Jie turi unikalų talentą stebėti auditoriją ugningomis ir įkvepiančiomis kalbomis. Todėl juos lengva įsivaizduoti tiek Seime, tiek ir turgaus aikštėje ar bažnyčioje, išsakančius savo tiesas.
Žygimantus negalima įsivaizduoti be jų pergalingo, nepajudinamo optimizmo. Jiems gyvenime taip gerai sekasi, kad atrodo kitaip negalima neįsivaizduoti.
Jie gyvenimo vėtomi ir mėtomi, tačiau visada išlieka sąžiningi ir atviri.
Žygimantai mėgsta visuomenę ir leidžia užmegsti atsitiktinius romanus. Jeigu namuose šeimyninis gyvenimas nesiklosto gerai, jie mėgsta pasukti į šalį.
Žygimantams geros bet kurio mėnesio 9, 18, ir 27 dienos.

kategorijoje Ž .

Parašyti komentarą

 
/